Logo

Novinky

1.2.2023

Předání certifikátu a poděkování Josefu Středulovi

Během zimních her Emil Open jsme měli to potěšení předat i s poděkováním Josefu Středulovi certifikát člena Klubu ambasadorů Emil Open.

16.12.2022

Předání certifikátu a poděkování Zdeňku Sedlákovi

Dnes jsme na Regionální hospodářské komoře v Brně předali Zdeňku Sedlákovi ze společnosti EPRIN certifikát člena Klubu ambasadorů Emil Open.

2.8.2022

Představili jsme zakládací listinu Klubu ambasadorů

Celá řada dětí a mladých lidíse zdravotním postiženímnemámnoho příležitostíke sportu. Jednou znich jsouEvropskéhryhandicapované mládežeEmil Open. Ty jsou ale kvůli zvyšování cena rostoucímu zájmu dětí ve finančních problémech. Aby mohly sportovní hry pokračovat se všemi zájemci o sport, založili na jejich podporu představitelé Emil Open Pavel Zbožínek a Radek Procházka spolu s Josefem Středulou Klub ambasadorů Emil Open.

2.8.2022

Zakládáme Klub ambasadorů Emil Open

S rostoucím zájmem o Emil Open, Evropské hry handicapované mládeže, inicioval Josef Středula vznik Klubu ambasadorů. Společně s prezidentem Emil Open Pavlem Zbožínkem a paralympionikem Radkem Procházkou byla myšlenka rozvinuta a Vy nyní můžete zjistit více. Proč klub vznikl, za jakým účelem a jaká je myšlenka? To se dozvíte v krátkém úvodním videu.

2.8.2022

Emil Open volá o pomoc!

Zachraňme Emil Open! je název kampaně, kterou si nechceme stěžovat, brečet, naříkat … Jsme vděčni za velkou podporu všem našim dosavadním partnerům, především pak statutárnímu městu Brno a Jihomoravskému kraji. Kampaní chceme reagovat na stále se zvyšující zájem mladých handicapovaných sportovců o Emil Open a na fakt, že naši dosavadní partneři už jednoduše nemají další možnosti, jak naše hry podpořit.

Emil Open

Emil Open

Emilova Sportovní, z.s.

Malinovského náměstí 603/4
602 00 Brno, Česká Republika

IČ: 067 07 785

Zapsaná Krajským soudem v Brně, 23497 L

emilova-sportovní.cz
Organizační výbor
Pavel Zbožínek

Prezident organizačního výboru

zbozinek@emilopen.cz+420 602 720 518
Mgr. Vojtěch Kocůrek

Viceprezident organizačního výboru

kocurek@emilopen.cz+420 605 940 891
© Emil Open 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.