Logo

Členové Klubu Ambasadorů

Roman Kraus

Roman Kraus

předseda Výboru pro zdravotnictví Senátu Parlamentu ČR

S Romanem Krausem nás pojí nejdelší historie. Našich her se účastnil od jejich začátku a jeho podporu cítíme, ať už působí kdekoliv – v pozici ředitele Fakultní nemocnice Brno při spolupráci se spinální jednotkou, nebo jako senátor.
Jako srdcař nám dodává sílu, jako předseda Výboru prestiž a jako ambasador k nám přivádí farmaceutický průmysl pro finanční podporu Emil Open.

Pane senátore, děkujeme a vítejte Klubu!

Jiří Dušek

Jiří Dušek

Emilův lobbista v Senátu

Jednoduše – Jiří Dušek v tom lítá s námi. Nejen, že se pravidelně účastní Emil Open, ale stará se i o jeho doprovodný program. Když na našem stánku jako dobrovolník prodává adventní punč, je vždycky plno. A v neposlední řadě je náš emilácký lobbista v Senátu.

A co si vzal na starost dál? Zprostředkování partnerství a propagaci. Děkujeme!

Jan Adámek

Jan Adámek

herec, moderátor a spolumajitel Bambilion productions s.r.o.

Honza stál u zrodu naší úspěšné knihy bezbot.cz, moderoval dva ročníky Emil Open a je doslova našim propojením na umělecký svět. A to je i jeho nabídka pro roli ambasadora. Bude se všemožně snažit, aby příběhy našich mladých sportovců byly vidět a slyšet.

Honzo, děkujeme a držíme sobě i tobě všechny palce!

Vladimír Mana

Vladimír Mana

náměstek ministryně životního prostředí

V případě tohoto ambasadora platí heslo: jednou Emil, vždycky Emil. Vladimíra jsme poznali před lety jako člena Národní rady pro sport MŠMT. Atmosféra her Emil Open, kterých se několikrát zúčastnil, ho vtáhla natolik, že se z něho stal navždy náš velký podporovatel a fanda našich malých velkých sportovců. Před pandemií nevynechal žádný rok a pravidelně jako dobrovolník prodával adventní punč na našem stánku. A i když nás právě pandemie na delší dobu odloučila, nepřestal fandit! O to víc si vážíme toho, že se přihlásil k naší výzvě a nabídl svoji pomoc.

Vladimíre, děkujeme! Emil forever!

Radim Hruška

Radim Hruška

obchodní ředitel Narrative Media s.r.o.

S Radimem a agenturou Narrative Media jsme začali spolupracovat těsně před letošním ročníkem Emil Open. Jejich nadšení z her a našich aktivit nás spojilo tak moc, že je nyní můžeme s hrdostí prohlásit za „Emiláckou agenturu.“ Nejen že se nám nyní budou starat o marketing a propagaci, ale také díky nim získáváme nové partnery.

Radime, děkujeme a těšíme se na bomby!

Zdeněk Sedlák

Zdeněk Sedlák

majitel společnosti EPRIN spol. s.r.o.

Jestli se dá někomu říkat Emil, tak je to Zdeněk Sedlák. Za sedm let spolupráce a partnerství si spolu se svými zaměstnanci nenechal ujít jediný ročník Emil Open. Propojil nás na řadu svých firemních partnerů a když bylo třeba, vždy prostě máknul! Zorganizoval například své kolegy a partnery, kteří nám pomohli vozit v první covidové vlně nákupy pro zdravotně postižené, každý rok nám Epriňáci pomáhají jako dobrovolníci na našem Adventním stánku nebo pravidelně přispívá na naše příběhy.

Zdeňku, jsme moc rádi, že jste vyslyšel naše volání a přišel s nabídkou další pomoci. Děkujeme a těšíme se!

Václav Krása

Václav Krása

předseda Národní rady osob se zdravotním postižením ČR

S Václavem Krásou a NRZP ČR jsme v předchozích letech již spolupracovali. Když bylo potřeba, byl nám i oporou. Vážíme si toho, že nyní vyslyšel naše volání o pomoc a zapojil se do Klubu ambasadorů. Mít oporu v tak silném legislativci, který nám nabídl pomoc při hledání systémového řešení neregistrovaných sportovců s handicapem, včetně využití jeho důležitých kontaktů na státní správu, ale také mediální podporu časopisu MOSTY a možnost spolupracovat s krajskou strukturou Národní rady osob se zdravotním postižením ČR, to je obrovská pomoc, kterou velmi vítáme.

Petr Soldán

Petr Soldán

majitel ATELIÉR DPK, fotograf

Petr je náš velký podporovatel už mnoho let. Kromě toho, že nám věnuje svůj volný čas a krásnými fotografiemi zvěčňuje naše akce, pravidelně přispívá na příběhy našich mladých hrdinů, které podpořil již stovkami tisíc.

Petře, děkujeme za tvé velké srdce a vítej v Klubu ambasadorů.

Michal Zahuta

Michal Zahuta

advokát

Advokátní kancelář Zahuta Legal nám “hlídá záda” již od roku 2016. Bezplatné nám po celou dobu zajištuje veškerý právní servis Nadačního fondu Emil i spolku Emilova sportovní, který zakládal.

Není proto divu, že revidoval i sepsanou zakládací listinu Klubu ambasadorů Emil Open, ve kterém ho nyní vítáme a za vše děkujeme!

Josef Středula

Josef Středula

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů

S Josefem jsme se poprvé setkali na Emil Open 2020. Jeho nadšení z her, empatie a fakt, že sám má neteř na vozíku, nás spojily ke společné pomoci handicapovaným, která trvá dodnes. Letos vyslyšel naše „volání o pomoc“ a aktivně začal řešit ztrátu letošního ročníku Emil Open. Přišel s nápadem založení Klubu ambasadorů Emil Open, do kterého se sám hned aktivně zapojil. Jeho přímá finanční podpora a propojování s dalšími partnery nám již nyní pomáhají ztrátu pokrýt. A nejen to. Aktivně nám na národní úrovni pomáhá najít systémové řešení pro ukotvení Emil Open a našich neregistrovaných sportovců.

Josefe, děkujeme, že v tom lítáš s námi.

Emil Open

Emil Open

Emilova Sportovní, z.s.

Malinovského náměstí 603/4
602 00 Brno, Česká Republika

IČ: 067 07 785

Zapsaná Krajským soudem v Brně, 23497 L

emilova-sportovní.cz
Organizační výbor
Pavel Zbožínek

Prezident organizačního výboru

zbozinek@emilopen.cz+420 602 720 518
Mgr. Vojtěch Kocůrek

Viceprezident organizačního výboru

kocurek@emilopen.cz+420 605 940 891
© Emil Open 2022
Created by
Created by APP Universe