Logo
Jsme Emilova sportovní, spolek založený Nadačním fondem Emil, který se zabývá podporou mladých handicapovaných sportovců. Ta probíhá ve třech hlavních oblastech – přímou finanční podporou, vytvářením nových sportovních příležitostí a pořádáním sportovních událostí.
Vzrůstající zájem dětí a mládeže o sport a jejich potřeby nás na jednu stranu velmi těší, na druhou stranu ale i zavazuje a klade na nás velké finanční nároky a potřebu hledat stále nové zdroje podpory.
Proto jsme se rozhodli oslovit osobnosti z oblasti sportu, kultury, soukromého sektoru a politického a veřejného života, aby nám pomohli a založili jsme

Klub ambasadorů Emil Open

Členové Klubu

Roman Kraus

Roman Kraus

předseda Výboru pro zdravotnictví Senátu Parlamentu ČR

S Romanem Krausem nás pojí nejdelší historie. Našich her se účastnil od jejich začátku a jeho podporu cítíme, ať už působí kdekoliv – v pozici ředitele Fakultní nemocnice Brno při spolupráci se spinální jednotkou, nebo jako senátor.
Jako srdcař nám dodává sílu, jako předseda Výboru prestiž a jako ambasador k nám přivádí farmaceutický průmysl pro finanční podporu Emil Open.

Pane senátore, děkujeme a vítejte Klubu!

Jiří Dušek

Jiří Dušek

Emilův lobbista v Senátu

Jednoduše – Jiří Dušek v tom lítá s námi. Nejen, že se pravidelně účastní Emil Open, ale stará se i o jeho doprovodný program. Když na našem stánku jako dobrovolník prodává adventní punč, je vždycky plno. A v neposlední řadě je náš emilácký lobbista v Senátu.

A co si vzal na starost dál? Zprostředkování partnerství a propagaci. Děkujeme!

Jan Adámek

Jan Adámek

herec, moderátor a spolumajitel Bambilion productions s.r.o.

Honza stál u zrodu naší úspěšné knihy bezbot.cz, moderoval dva ročníky Emil Open a je doslova našim propojením na umělecký svět. A to je i jeho nabídka pro roli ambasadora. Bude se všemožně snažit, aby příběhy našich mladých sportovců byly vidět a slyšet.

Honzo, děkujeme a držíme sobě i tobě všechny palce!

Vladimír Mana

Vladimír Mana

náměstek ministryně životního prostředí

V případě tohoto ambasadora platí heslo: jednou Emil, vždycky Emil. Vladimíra jsme poznali před lety jako člena Národní rady pro sport MŠMT. Atmosféra her Emil Open, kterých se několikrát zúčastnil, ho vtáhla natolik, že se z něho stal navždy náš velký podporovatel a fanda našich malých velkých sportovců. Před pandemií nevynechal žádný rok a pravidelně jako dobrovolník prodával adventní punč na našem stánku. A i když nás právě pandemie na delší dobu odloučila, nepřestal fandit! O to víc si vážíme toho, že se přihlásil k naší výzvě a nabídl svoji pomoc.

Vladimíre, děkujeme! Emil forever!

Radim Hruška

Radim Hruška

obchodní ředitel Narrative Media s.r.o.

S Radimem a agenturou Narrative Media jsme začali spolupracovat těsně před letošním ročníkem Emil Open. Jejich nadšení z her a našich aktivit nás spojilo tak moc, že je nyní můžeme s hrdostí prohlásit za „Emiláckou agenturu.“ Nejen že se nám nyní budou starat o marketing a propagaci, ale také díky nim získáváme nové partnery.

Radime, děkujeme a těšíme se na bomby!

Zdeněk Sedlák

Zdeněk Sedlák

majitel společnosti EPRIN spol. s.r.o.

Jestli se dá někomu říkat Emil, tak je to Zdeněk Sedlák. Za sedm let spolupráce a partnerství si spolu se svými zaměstnanci nenechal ujít jediný ročník Emil Open. Propojil nás na řadu svých firemních partnerů a když bylo třeba, vždy prostě máknul! Zorganizoval například své kolegy a partnery, kteří nám pomohli vozit v první covidové vlně nákupy pro zdravotně postižené, každý rok nám Epriňáci pomáhají jako dobrovolníci na našem Adventním stánku nebo pravidelně přispívá na naše příběhy.

Zdeňku, jsme moc rádi, že jste vyslyšel naše volání a přišel s nabídkou další pomoci. Děkujeme a těšíme se!

logo

Chcete se stát členem Klubu ambasadorů?info@emilopen.cz

Aktuality

2.8.2022

Představili jsme zakládací listinu Klubu ambasadorů

Celá řada dětí a mladých lidíse zdravotním postiženímnemámnoho příležitostíke sportu. Jednou znich jsouEvropskéhryhandicapované mládežeEmil Open. Ty jsou ale kvůli zvyšování cena rostoucímu zájmu dětí ve finančních problémech. Aby mohly sportovní hry pokračovat se všemi zájemci o sport, založili na jejich podporu představitelé Emil Open Pavel Zbožínek a Radek Procházka spolu s Josefem Středulou Klub ambasadorů Emil Open.

2.8.2022

Zakládáme Klub ambasadorů Emil Open

S rostoucím zájmem o Emil Open, Evropské hry handicapované mládeže, inicioval Josef Středula vznik Klubu ambasadorů. Společně s prezidentem Emil Open Pavlem Zbožínkem a paralympionikem Radkem Procházkou byla myšlenka rozvinuta a Vy nyní můžete zjistit více. Proč klub vznikl, za jakým účelem a jaká je myšlenka? To se dozvíte v krátkém úvodním videu.

2.8.2022

Emil Open volá o pomoc!

Zachraňme Emil Open! je název kampaně, kterou si nechceme stěžovat, brečet, naříkat … Jsme vděčni za velkou podporu všem našim dosavadním partnerům, především pak statutárnímu městu Brno a Jihomoravskému kraji. Kampaní chceme reagovat na stále se zvyšující zájem mladých handicapovaných sportovců o Emil Open a na fakt, že naši dosavadní partneři už jednoduše nemají další možnosti, jak naše hry podpořit.

Emil Open

Emil Open

Emilova Sportovní, z.s.

Malinovského náměstí 603/4
602 00 Brno, Česká Republika

IČ: 067 07 785

Zapsaná Krajským soudem v Brně, 23497 L

emilova-sportovní.cz
Organizační výbor
Pavel Zbožínek

Prezident organizačního výboru

zbozinek@emilopen.cz+420 602 720 518
Mgr. Vojtěch Kocůrek

Viceprezident organizačního výboru

kocurek@emilopen.cz+420 605 940 891
© Emil Open 2022
Created by
Created by APP Universe