Logo
Jsme Emilova sportovní, spolek založený Nadačním fondem Emil, který se zabývá podporou mladých handicapovaných sportovců. Ta probíhá ve třech hlavních oblastech – přímou finanční podporou, vytvářením nových sportovních příležitostí a pořádáním sportovních událostí.
Vzrůstající zájem dětí a mládeže o sport a jejich potřeby nás na jednu stranu velmi těší, na druhou stranu ale i zavazuje a klade na nás velké finanční nároky a potřebu hledat stále nové zdroje podpory.
Proto jsme se rozhodli oslovit osobnosti z oblasti sportu, kultury, soukromého sektoru a politického a veřejného života, aby nám pomohli a založili jsme

Klub ambasadorů Emil Open

Členové Klubu

Petr Soldán

Petr Soldán

majitel ATELIÉR DPK, fotograf

Petr je náš velký podporovatel už mnoho let. Kromě toho, že nám věnuje svůj volný čas a krásnými fotografiemi zvěčňuje naše akce, pravidelně přispívá na příběhy našich mladých hrdinů, které podpořil již stovkami tisíc.

Petře, děkujeme za tvé velké srdce a vítej v Klubu ambasadorů.

Michal Zahuta

Michal Zahuta

advokát

Advokátní kancelář Zahuta Legal nám “hlídá záda” již od roku 2016. Bezplatné nám po celou dobu zajištuje veškerý právní servis Nadačního fondu Emil i spolku Emilova sportovní, který zakládal.

Není proto divu, že revidoval i sepsanou zakládací listinu Klubu ambasadorů Emil Open, ve kterém ho nyní vítáme a za vše děkujeme!

Josef Středula

Josef Středula

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů

S Josefem jsme se poprvé setkali na Emil Open 2020. Jeho nadšení z her, empatie a fakt, že sám má neteř na vozíku, nás spojily ke společné pomoci handicapovaným, která trvá dodnes. Letos vyslyšel naše „volání o pomoc“ a aktivně začal řešit ztrátu letošního ročníku Emil Open. Přišel s nápadem založení Klubu ambasadorů Emil Open, do kterého se sám hned aktivně zapojil. Jeho přímá finanční podpora a propojování s dalšími partnery nám již nyní pomáhají ztrátu pokrýt. A nejen to. Aktivně nám na národní úrovni pomáhá najít systémové řešení pro ukotvení Emil Open a našich neregistrovaných sportovců.

Josefe, děkujeme, že v tom lítáš s námi.

logo

Chcete se stát členem Klubu ambasadorů?info@emilopen.cz

Aktuality

2.8.2022

Představili jsme zakládací listinu Klubu ambasadorů

Celá řada dětí a mladých lidíse zdravotním postiženímnemámnoho příležitostíke sportu. Jednou znich jsouEvropskéhryhandicapované mládežeEmil Open. Ty jsou ale kvůli zvyšování cena rostoucímu zájmu dětí ve finančních problémech. Aby mohly sportovní hry pokračovat se všemi zájemci o sport, založili na jejich podporu představitelé Emil Open Pavel Zbožínek a Radek Procházka spolu s Josefem Středulou Klub ambasadorů Emil Open.

2.8.2022

Zakládáme Klub ambasadorů Emil Open

S rostoucím zájmem o Emil Open, Evropské hry handicapované mládeže, inicioval Josef Středula vznik Klubu ambasadorů. Společně s prezidentem Emil Open Pavlem Zbožínkem a paralympionikem Radkem Procházkou byla myšlenka rozvinuta a Vy nyní můžete zjistit více. Proč klub vznikl, za jakým účelem a jaká je myšlenka? To se dozvíte v krátkém úvodním videu.

2.8.2022

Emil Open volá o pomoc!

Zachraňme Emil Open! je název kampaně, kterou si nechceme stěžovat, brečet, naříkat … Jsme vděčni za velkou podporu všem našim dosavadním partnerům, především pak statutárnímu městu Brno a Jihomoravskému kraji. Kampaní chceme reagovat na stále se zvyšující zájem mladých handicapovaných sportovců o Emil Open a na fakt, že naši dosavadní partneři už jednoduše nemají další možnosti, jak naše hry podpořit.

Emil Open

Emil Open

Emilova Sportovní, z.s.

Malinovského náměstí 603/4
602 00 Brno, Česká Republika

IČ: 067 07 785

Zapsaná Krajským soudem v Brně, 23497 L

emilova-sportovní.cz
Organizační výbor
Pavel Zbožínek

Prezident organizačního výboru

zbozinek@emilopen.cz+420 602 720 518
Mgr. Vojtěch Kocůrek

Viceprezident organizačního výboru

kocurek@emilopen.cz+420 605 940 891
Sledujte nás
© Emil Open 2022
Created by
Created by APP Universe